Wedstrijden Zondag

Op de zondag zijn de heren ingedeeld in één categorie i.v.m. te weinig aanmeldingen bij de zaal/veld-categorie. Er zijn drie poules van 5 gevormd, daarna kwartfinales, halve finales en finale.
NB: de wedstrijden duren 25 minuten!. Te laat komen is de wedstrijd verliezen, deze kan niet worden overgespeeld!

Heren
Poule 1.1 Zwart Nazareth Veld 2
Cafe de Kroeg
7 Pils, 1 Sjoes
KS Limburg
Team Nieskens van de Laar
10.00 10.25 Zwart Nazareth Cafe de Kroeg
10.30 10.55 7 Pils, 1 Sjoes KS Limburg
11.00 11.25 Team Nieskens van de Laar Zwart Nazareth
11.30 11.55 Cafe de Kroeg 7 Pils, 1 Sjoes
12.00 12.25 KS Limburg Team Nieskens van de Laar
12.30 12.55 Zwart Nazareth 7 Pils, 1 Sjoes
13.30 13.55 Team Nieskens van de Laar Cafe de Kroeg
14.00 14.25 KS Limburg Zwart Nazareth
14.30 14.55 7 Pils, 1 Sjoes Team Nieskens van de Laar
15.00 15.25 Cafe de Kroeg KS Limburg
Poule 1.2 De Rossoneri Veld 3
Team Brothers United
Potato
Team Blauw
FC Mama Koursou
10.00 10.25 De Rossoneri Team Brothers United
10.30 10.55 Potato Team Blauw
11.00 11.25 FC Mama Koursou De Rossoneri
11.30 11.55 Team Brothers United Potato
12.00 12.25 Team Blauw FC Mama Koursou
12.30 12.55 De Rossoneri Potato
13.30 13.55 FC Mama Koursou Team Brothers United
14.00 14.25 Team Blauw De Rossoneri
14.30 14.55 Potato FC Mama Koursou
15.00 15.25 Team Brothers United Team Blauw
Poule 1.3 De Coen and Friends Veld 4
Wij zijn niet bang want Ali is erbij
Jos weet ut neet
Zegk uns
Radom Radomiak
10.00 10.25 De Coen and Friends Wij zijn niet bang want Ali is erbij
10.30 10.55 Jos weet ut neet Zegk uns
11.00 11.25 Radom Radomiak De Coen and Friends
11.30 11.55 Wij zijn niet bang want Ali is erbij Jos weet ut neet
12.00 12.25 Zegk uns Radom Radomiak
12.30 12.55 De Coen and Friends Jos weet ut neet
13.30 13.55 Radom Radomiak Wij zijn niet bang want Ali is erbij
14.00 14.25 Zegk uns De Coen and Friends
14.30 14.55 Jos weet ut neet Radom Radomiak
15.00 15.25 Wij zijn niet bang want Ali is erbij Zegk uns
Finaleronde  Heren
Kruisfinales
2 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.1 Beste nr. 3 Poule 1.1 1.2 of 1.3 A
3 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.2 Beste nr. 3 Poule 1.1 1.2 of 1.3 B
4 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.3 Nummer 2 Poule 1.1 C
5 16.00 16.25 Nummer 2 Poule 1.2 Nummer 2 Poule 1.3 D
Halve finales
1 16.30 16.55 Winnaar A Winnaar C X
2 16.30 16.55 Winnaar B Winnaar D Y
Finale
1 17.10 17.35 Winnaar X Winnaar Y