Wedstrijden Zondag

Op de zondag zijn de heren ingedeeld in één categorie i.v.m. te weinig aanmeldingen bij de zaal/veld-categorie. Er zijn vier poules van 5 gevormd, daarna kwartfinales, halve finales en finale.
Bij de dames zijn twee poules van 4 gevormd, met daarna een winnaars- en een verliezerspoule, elk weer 4 teams. De winnaar van de winnaarspoule is tevens winnaar van het damestoernooi.
NB: de wedstrijden duren 25 minuten!. Er is geen extra veld beschikbaar om wedstrijden in te halen. Te laat komen is de wedstrijd verliezen, deze kan niet worden overgespeeld!

  Heren    
Poule 1.1 Zwart Nazareth 1   Veld 2
  Koetshoes    
  White Reds Eagle    
  Zooitje Ongeregeld    
  FC Fatahreinsun    
       
10.00 10.25 Zwart Nazareth 1 Koetshoes
10.30 10.55 White Reds Eagle Zooitje Ongeregeld
11.00 11.25 FC Fatahreinsun Zwart Nazareth 1
11.30 11.55 Koetshoes White Reds Eagle
12.00 12.25 Zooitje Ongeregeld FC Fatahreinsun
12.30 12.55 Zwart Nazareth 1 White Reds Eagle
13.30 13.55 FC Fatahreinsun Koetshoes
14.00 14.25 Zooitje Ongeregeld Zwart Nazareth 1
14.30 14.55 White Reds Eagle FC Fatahreinsun
15.00 15.25 Koetshoes Zooitje Ongeregeld
       
       
Poule 1.2 EGVV   Veld 3
  De Rossoneri    
  Jungskes vaan d’n Heukel    
  FC Linksbuitenadem    
  Saté bie Sjoswa    
       
10.00 10.25 EGVV De Rossoneri
10.30 10.55 Jungskes vaan d’n Heukel FC Linksbuitenadem
11.00 11.25 Saté bie Sjoswa EGVV
11.30 11.55 De Rossoneri Jungskes vaan d’n Heukel
12.00 12.25 FC Linksbuitenadem Saté bie Sjoswa
12.30 12.55 EGVV Jungskes vaan d’n Heukel
13.30 13.55 Saté bie Sjoswa De Rossoneri
14.00 14.25 FC Linksbuitenadem EGVV
14.30 14.55 Jungskes vaan d’n Heukel Saté bie Sjoswa
15.00 15.25 De Rossoneri FC Linksbuitenadem
       
       
Poule 1.3 Fort Oranje   Veld 4
  VV De Badkoep    
  Radomiak Radom    
  7 Pils 1 Sjoes    
  De Weeg Kwiet    
       
10.00 10.25 Fort Oranje VV De Badkoep
10.30 10.55 Radomiak Radom 7 Pils 1 Sjoes
11.00 11.25 De Weeg Kwiet Fort Oranje
11.30 11.55 VV De Badkoep Radomiak Radom
12.00 12.25 7 Pils 1 Sjoes De Weeg Kwiet
12.30 12.55 Fort Oranje Radomiak Radom
13.30 13.55 De Weeg Kwiet VV De Badkoep
14.00 14.25 7 Pils 1 Sjoes Fort Oranje
14.30 14.55 Radomiak Radom De Weeg Kwiet
15.00 15.25 VV De Badkoep 7 Pils 1 Sjoes
       
       
Poule 1.4 Stepaco   Veld 5
  Team Nieskens – Van de Laar    
  FC Tjampor    
  De Hauve Gare    
  Mig Egaal    
       
10.00 10.25 Stepaco Team Nieskens – Van de Laar
10.30 10.55 FC Tjampor De Hauve Gare
11.00 11.25 Mig Egaal Stepaco
11.30 11.55 Team Nieskens – Van de Laar FC Tjampor
12.00 12.25 De Hauve Gare Mig Egaal
12.30 12.55 Stepaco FC Tjampor
13.30 13.55 Mig Egaal Team Nieskens – Van de Laar
14.00 14.25 De Hauve Gare Stepaco
14.30 14.55 FC Tjampor Mig Egaal
15.00 15.25 Team Nieskens – Van de Laar De Hauve Gare
       
       
  Dames    
Poule 2.1 FSG   Veld 1
  VV Voetbalchickies    
  Leeuwarder Athletische Club Frisia 1883    
  Méli Mélo    
       
       
10.00 10.25 FSG VV Voetbalchickies
10.30 10.55 Leeuwarder Athletische Club Frisia 1883 Méli Mélo
11.00 11.25 Méli Mélo FSG
11.30 11.55 VV Voetbalchickies Leeuwarder Athletische Club Frisia 1883
12.00 12.25 Leeuwarder Athletische Club Frisia 1883 FSG
12.30 12.55 Méli Mélo VV Voetbalchickies
       
       
Poule 2.2 Iason Derulo   Veld 6
  Matsko’s    
  Binnenkant Paal    
  Sjotelsplak United    
       
       
10.00 10.25 Iason Derulo Matsko’s
10.30 10.55 Binnenkant Paal Sjotelsplak United
11.00 11.25 Sjotelsplak United Iason Derulo
11.30 11.55 Matsko’s Binnenkant Paal
12.00 12.25 Binnenkant Paal Iason Derulo
12.30 12.55 Sjotelsplak United Matsko’s
       
       
Finalepoule dames     Veld 1
       
13.30 13.55 Nr. 1 Poule 2.1 Nr. 2 Poule 2.2
14.00 14.25 Nr. 1 Poule 2.2 Nr. 2 Poule 2.1
14.30 14.55 Nr. 2 Poule 2.1 Nr. 1 Poule 2.1
15.00 15.25 Nr. 2 Poule 2.2 Nr. 1 Poule 2.2
15.30 15.55 Nr. 1 Poule 2.2 Nr. 1 Poule 2.1
16.00 16.25 Nr. 2 Poule 2.2 Nr. 2 Poule 2.1
       
       
Verliezerspoule dames     Veld 6
       
13.30 13.55 Nr. 3 Poule 2.1 Nr. 4 Poule 2.2
14.00 14.25 Nr. 3 Poule 2.2 Nr. 4 Poule 2.1
14.30 14.55 Nr. 4 Poule 2.1 Nr. 3 Poule 2.1
15.00 15.25 Nr. 4 Poule 2.2 Nr. 3 Poule 2.2
15.30 15.55 Nr. 3 Poule 2.2 Nr. 3 Poule 2.1
16.00 16.25 Nr. 4 Poule 2.2 Nr. 4 Poule 2.1
Finaleronde Heren          
           
Kruisfinales          
2 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.1 Nr 2 Poule 1.4 A
3 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.2 Nr 2 Poule 1.3 B
4 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.3 Nr 2 Poule 1.2 C
5 16.00 16.25 Winnaar Poule 1.4 Nr 2 Poule 1.1 D
Halve finales          
1 16.30 16.55 Winnaar A Winnaar C X
2 16.30 16.55 Winnaar B Winnaar D Y
Finale          
1 17.10 17.35 Winnaar X Winnaar Y