Wedstrijden Zaterdag

Doordat er zich te weinig zaal/veld-teams hebben aangemeld kon hier geen aparte poule voor worden samengesteld. Het is dus één heren-toernooi geworden. NB: het niveau bij de finalerondes van de recreanten doet nooit onder voor de zaal/veld. De wedstrijden duren 20 minuten.

  Recreanten    
       
Poule 1.1 Zwart Nazareth 1   Veld 1
  Ut Kump Wel    
  Chateau Boys    
  White Reds Eagle    
  Knoetsjoere    
  EGVV    
       
10.00 10.20 Zwart Nazareth 1 Ut Kump Wel
10.25 10.45 Chateau Boys White Reds Eagle
10.50 11.10 Knoetsjoere EGVV
11.15 11.35 White Reds Eagle Zwart Nazareth 1
11.40 12.00 Ut Kump Wel EGVV
12.05 12.25 Chateau Boys Knoetsjoere
12.30 12.50 EGVV Zwart Nazareth 1
13.10 13.30 White Reds Eagle Knoetsjoere
13.35 13.55 Ut Kump Wel Chateau Boys
14.00 14.20 Zwart Nazareth 1 Knoetsjoere
14.25 14.45 EGVV Chateau Boys
14.50 15.10 White Reds Eagle Ut Kump Wel
15.15 15.35 Zwart Nazareth 1 Chateau Boys
15.40 16.00 Knoetsjoere Ut Kump Wel
16.05 16.25 EGVV White Reds Eagle
       
       
Poule 1.2 FC 045   Veld 2
  Pik Maan Pum    
  The Butchers of Bayer    
  Wij zijn niet bang want Ali is erbij    
  Fort Oranje    
  Trimakasi kapsalon met    
       
10.00 10.20 FC 045 Pik Maan Pum
10.25 10.45 The Butchers of Bayer Wij zijn niet bang want Ali is erbij
10.50 11.10 Fort Oranje Trimakasi kapsalon met
11.15 11.35 Wij zijn niet bang want Ali is erbij FC 045
11.40 12.00 Pik Maan Pum Trimakasi kapsalon met
12.05 12.25 The Butchers of Bayer Fort Oranje
12.30 12.50 Trimakasi kapsalon met FC 045
13.10 13.30 Wij zijn niet bang want Ali is erbij Fort Oranje
13.35 13.55 Pik Maan Pum The Butchers of Bayer
14.00 14.20 FC 045 Fort Oranje
14.25 14.45 Trimakasi kapsalon met The Butchers of Bayer
14.50 15.10 Wij zijn niet bang want Ali is erbij Pik Maan Pum
15.15 15.35 FC 045 The Butchers of Bayer
15.40 16.00 Fort Oranje Pik Maan Pum
16.05 16.25 Trimakasi kapsalon met Wij zijn niet bang want Ali is erbij
       
       
Poule 1.3 Zwart Nazareth 2   Veld 3
  De helden van ’88    
  Boem op die Lattie    
  FC Bierschen    
  Fc Gracht    
  The Maniacs    
       
10.00 10.20 Zwart Nazareth 2 De helden van ’88
10.25 10.45 Boem op die Lattie FC Bierschen
10.50 11.10 Fc Gracht The Maniacs
11.15 11.35 FC Bierschen Zwart Nazareth 2
11.40 12.00 De helden van ’88 The Maniacs
12.05 12.25 Boem op die Lattie Fc Gracht
12.30 12.50 The Maniacs Zwart Nazareth 2
13.10 13.30 FC Bierschen Fc Gracht
13.35 13.55 De helden van ’88 Boem op die Lattie
14.00 14.20 Zwart Nazareth 2 Fc Gracht
14.25 14.45 The Maniacs Boem op die Lattie
14.50 15.10 FC Bierschen De helden van ’88
15.15 15.35 Zwart Nazareth 2 Boem op die Lattie
15.40 16.00 Fc Gracht De helden van ’88
16.05 16.25 The Maniacs FC Bierschen
       
       
Poule 1.4 Pit Boys   Veld 4
  Abdellamah Uy Uy    
  B3ast    
  Tittere Boys    
  Debiteuren Crediteuren    
  FC Ingel    
       
10.00 10.20 Pit Boys Abdellamah Uy Uy
10.25 10.45 B3ast Tittere Boys
10.50 11.10 Debiteuren Crediteuren FC Ingel
11.15 11.35 Tittere Boys Pit Boys
11.40 12.00 Abdellamah Uy Uy FC Ingel
12.05 12.25 B3ast Debiteuren Crediteuren
12.30 12.50 FC Ingel Pit Boys
13.10 13.30 Tittere Boys Debiteuren Crediteuren
13.35 13.55 Abdellamah Uy Uy B3ast
14.00 14.20 Pit Boys Debiteuren Crediteuren
14.25 14.45 FC Ingel B3ast
14.50 15.10 Tittere Boys Abdellamah Uy Uy
15.15 15.35 Pit Boys B3ast
15.40 16.00 Debiteuren Crediteuren Abdellamah Uy Uy
16.05 16.25 FC Ingel Tittere Boys
       
       
Poule 1.5 Coen and Friends   Veld 5
  Koetshoes    
  De Rossoneri    
  VV De Badkoep    
  A Team    
  Radomiak Radom    
       
10.00 10.20 Coen and Friends Koetshoes
10.25 10.45 De Rossoneri VV De Badkoep
10.50 11.10 A Team Radomiak Radom
11.15 11.35 VV De Badkoep Coen and Friends
11.40 12.00 Koetshoes Radomiak Radom
12.05 12.25 De Rossoneri A Team
12.30 12.50 Radomiak Radom Coen and Friends
13.10 13.30 VV De Badkoep A Team
13.35 13.55 Koetshoes De Rossoneri
14.00 14.20 Coen and Friends A Team
14.25 14.45 Radomiak Radom De Rossoneri
14.50 15.10 VV De Badkoep Koetshoes
15.15 15.35 Coen and Friends De Rossoneri
15.40 16.00 A Team Koetshoes
16.05 16.25 Radomiak Radom VV De Badkoep
Finalerondes          
           
Kruisfinales          
1 16.45 17.05 Winnaar Poule 1.1 beste nr.2 A
2 16.45 17.05 Winnaar Poule 1.2 Winnaar Poule 1.5 B
5 16.45 17.05 Winnaar Poule 1.3 beste nr.2 C
6 16.45 17.05 Winnaar Poule 1.4 beste nr.2 D
Halve finales          
1 17.15 17.35 Winnaar A Winnaar C X
2 17.15 17.35 Winnaar B Winnaar D Y
Finale          
1 17.45 18.05 Winnaar X Winnaar Y